O nas

Jesteśmy specjalistami w branży IT. Projektujemy i tworzymy rozwiązania dla firm i osób prywatnych. Poniżej prezentujemy profil naszej działalności.

{
Cześć!

Zacznijmy mówić sobie na Ty. Nie jesteśmy bezosobową korporacją.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Twojemu biznesowi wznieść się na wyżyny!

KonradKrauze.pl to globalna agencja interaktywna, która łączy w sobie kreatywność designerów z zaawansowanymi technologiami, wspartymi bogatym doświadczeniem w dziedzinie marketingu. Specjalizujemy się w tworzeniu efektywnych rozwiązań e-commerce oraz stron internetowych, które naprawdę przynoszą wyniki.

Agencja została zbudowana na fundamencie ponad 10-letniego doświadczenia w branży internetowej. W ciągu ostatnich lat zgłębialiśmy swoją wiedzę w dziedzinie e-commerce i marketingu, szukając partnerów i tworząc zespół, na który nasi klienci mogą zawsze liczyć. Jesteśmy odpowiedzialni za działania wizerunkowe i sprzedażowe w świecie online.

Pomagamy naszym klientom w realizacji ich celów, łącząc wiedzę i umiejętnościami zespołu deweloperów i specjalistów z dziedziny kreatywności, marketingu, mediów społecznościowych i SEO, którzy wspierają wszystkie działania.

Jako wynik naszych zaangażowanych działań, jesteśmy dumni z wielu partnerów, takich jak Bank ING, iMoje, Trusted Shops, Smarthost, Cyber_Folks, Sellify oraz Warner Bros Discovery Polska TVN, którzy są naszymi pośrednikami w planowaniu kampanii telewizyjnych i digitalowych. Nasza siedziba znajduje się w Częstochowie, ale nasz zespół jest również dostępny dla Ciebie w innych krajach, takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, itd.

Chcielibyśmy także przedstawić Ci naszą drugą agencję – Pixeltro.com. Jest to specjalistyczna jednostka w ramach KonradKrauze.pl, która skupia się wyłącznie na obsłudze rynków zagranicznych. Dzięki Pixeltro, możemy dostosować nasze usługi do specyfiki różnych rynków i kultur, co pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze działania na arenie międzynarodowej.

Wierzymy, że kluczową rolę odgrywa kreatywny pomysł na każdym etapie projektu – to szeroko pojęta idea, która napędza nasze działania… to KonradKrauze.pl i Pixeltro.com! Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Konrad Krauze

CEO & Founder

O Nas

O Naszym Zespole
Specjalistów

Konrad Krauze

Konrad Krauze

Co-Founder & Web Developer

Marcin Orłowski

Marcin Orłowski

Co-Founder SEM & SEO Expert

Chcielibyśmy z Tobą współpracować

Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami dokonamy nawet z pozoru niemożliwych rzeczy. Przedstaw nam pomysł na projekt, a my pokierujemy go dalej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy projekt to dla nas osobne arcydzieło. Dla nas IT to nie tylko praca, ale także hobby – dlatego z przyjemnością podejmiemy się kolejnego zlecenia.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych...