O nas

Jesteśmy specjalistami w branży IT. Projektujemy i tworzymy rozwiązania dla firm i osób prywatnych. Poniżej prezentujemy profil naszej działalności.

Tworzymy firmę z pasją i zaangażowaniem

Nasza mała historia zaczęła się z pasji do programowania i najnowszych rozwiązań technologicznych. W 2018 roku podjęliśmy decyzje o założeniu najszybciej skalującej się firmy pod nazwą Konrad Krauze. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, tworząc przy tym profesjonalną firmę z kompleksową obsługą klienta, która posiada rozległą sieć biznesową na całym świecie. Staliśmy się ekspertami w branży informatycznej, w której nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy otwarci na każde możliwe projekty, a ogranicza nas tylko wyobraźnia, która nigdy się nie kończy.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Przez ostatnie lata zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami. Pracowaliśmy zarówno nad niskobudżetowymi projektami dla małych firm jak i nad wymagającymi aplikacjami w dużych korporacjach. Kochamy to co robimy i jesteśmy dumni z każdego projektu – zarówno tego małego jak i dużego.

Proces tworzenia projektu

Nasza firma zapewnia pełną obsługę przedsięwzięcia – od projektu graficznego, przez programistów po obsługę prawną i marketing na jak najwyższym poziomie. Do tej pory zapracowaliśmy na zaufanie dziesiątek klientów, a ich liczba rośnie w szybkim tempie. Stań się jednym z nich!

Stałe elementy naszej firmy

Cenimy sobie szybkość i wydajność, a do projektów podchodzimy zgodnie z metodologią „lean”, ale dokładnie opisujemy każdy krok i rygorystycznie testujemy nasze produkty. Mamy ścisłą kontrolę nad tworzonymi przez nas produktami i nie uruchamiamy ich, dopóki wszystkie pola nie zostaną sprawdzone.

Dział handlowy

Pozyskuje leady do przyszłej współpracy

Dział UI/UX

Odpowiada za grafikę oraz wygląd projektów.

Dział IT

Zespół wykonawczy składający się m.in. z programistów.

Dział marketingu

Pomoże zbudować rozpoznawalną markę w internecie.

Dział prawny

Zachowaj spokojną głowę. Zadbamy o formalności.

Dział administracji

Czuwamy nad zakończonymi projektami

Proces tworzenia

Zapewniamy kompleksowe wsparcie. Przeprowadzimy Cię przez projekt od A do Z.

Kontakt

Przedstaw nam swój pomysł lub potrzebę, a nasze działy zapewnią Ci kompleksową obsługę i wsparcie.

Projekt

Zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązanie którego potrzebujesz. Zaufaj specjalistom z kilkuletnim doświadczeniem.

Wykonanie

Po akceptacji projektu nasz odpowiedni dział przejdzie do jego realizacji. Oferujemy także długoterminowe wsparcie.

Porozmawiajmy

Współpracujemy z klientami różnej wielkości, od marek korporacyjnych po finansowane startupy. Porozmawiajmy o Twoim projekcie i o tym, jak możemy pomóc w dostarczeniu wartości.

Kontakt

+48 730 056 277

kontakt@konradkrauze.pl