Cennik

Wybierz jeden z pakietów. W innym wypadku, skorzystaj z jednolitej stawki 199 zł netto za godzinę pracy programisty, grafika oraz wdrożeniowca.

Wybierz odpowiedzialną firmę IT

Dlaczego potrzebuję strony lub sklepu online?

Już 90% Ludzi posiada biznes w internecie! To gigantyczny rynek, na którym każdy znajdzie dla siebie miejsce! Strona internetowa lub sklep online pozwala otworzyć zupełnie nowy rozdział Twojego biznesu. Reklamuj się, sprzedawaj, zarabiaj i rozwijaj swoją firmę wraz z nami. Oferowane przez nas rozwiązania, są sukcesem dla twojej firmy.

Ile kosztuje strona lub sklep online?

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje sklep lub strona, koniecznie skontaktuj się z nami! Otrzymasz indywidualnie przygotowaną wycenę, obejmującą wyłącznie rozwiązania, które potrzebujesz.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wybór naszej firmy to pierwszy krok do sukcesu. Strony internetowe i sklepy projektujemy od wielu lat. Tworzymy rozwiązania, które skutecznie sprzedają — zwiększają przychód firmy. Wspieramy rozwój biznesu na każdym etapie!

Jak stworzyć stronę lub sklep online?

Projektowanie oraz wdrożenie strony lub sklepu to proces wymagający specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. U nas nad projektem czuwa zespół doświadczonych profesjonalistów. Wybierając naszą firmę oferującą kompleksową obsługę zdecydowanie łatwiej stworzyć niezawodną stronę lub sklep idealnie dopasowany do twoich potrzeb. W Konrad Krauze nad projektem pracują nie tylko projektanci ale też cały dział IT, a także specjaliści z zakresu copywritingu, SEO i SEM z certyfikatami od Google.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi?

Kompleksowa obsługa stanowi solidną część naszej firmy. Jako agencja marketingowa od początku naszego istnienia działamy kompleksowo. Uważamy, że kompleksowe wsparcie przynosi najlepsze efekty. Współpraca różnych działów, doskonała komunikacja i niezawodny zespół. Każdy z naszych specjalistów posiada przynajmniej kilkuletnie doświadczenie. 

Chcielibyśmy z Tobą współpracować

Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami dokonamy nawet z pozoru niemożliwych rzeczy. Przedstaw nam pomysł na projekt, a my pokierujemy go dalej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy projekt to dla nas osobne arcydzieło. Dla nas IT to nie tylko praca, ale także hobby – dlatego z przyjemnością podejmiemy się kolejnego zlecenia.

Kontakt

+48 730 056 277

kontakt@konradkrauze.pl