Usługi hostingowe Smarthost

Wybraliśmy Smarthost jako naszego partnera ze względu na szybkość ich serwerów i doskonały support, który kładzie konkurencję na łopatki. Prowadziliśmy wiele projektów, korzystając z usług innych dostawców, jednak dopiero Smarthost zaoferował niezawodność i niezachwianą pracę serwerów na poziomie 99%. To znaczy, że raz postawiona strona nigdy nie przestanie działać w najważniejszym dla niej momencie.

partner logo smarthost

Usługi Hostingowe

Smarthost oferuje różne usługi hostingowe, w tym hosting na dyskach NVMe i SSD. Oto kilka kluczowych pakietów oferowanych przez Smarthost:

Dodatkowo dla każdego hostingu

Smarthost oferuje wiele usług, które są uwielbiane przez klientów zdecydowanych na zakup hostingu

online shop svgrepo com

Stała cena

Ceny są niezmienne, co oznacza, że w kolejnych latach podczas przedłużenia usługi cena usługi pozostaje taka sama. Klienci nigdy nie będą nieprzyjemnie zaskoczeni zmianami w cenniku usług.

chat 1

Chat online 24h

Obsługa techniczna jest dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Smarthost pracuje też w niedziele i święta. Zawsze 24 godziny na dobę. Czat online odbierany jest w ciągu 7 sekund.

dysk 1

Dyski

Smarthost oferuje najnowocześniejsze technologie, bo jakość usług jest ich priorytetem. Serwery działają z wykorzystaniem ultraszybkich dysków NVMe. Dodatkowo dyski połączone są w macierz RAID, która zapewnia wysoką niezawodność.

server 1

Serwer z LSCache

Szybki, komercyjny serwer LiteSpeed, jest wydajniejszy niż Apache, ale jednocześnie jest z nim w pełni kompatybilny. Oprogramowanie udostępnia system LSCache, który zarządza pamięcią podręczną, aby zredukować ilość zapytań do serwera i znacznie przyspieszyć działanie strony.

migracja 1

Bezpłatna migracja

Smarthost oferuje usługę bezpłatnego przeniesienia danych od innych usługodawców hostingowych. Doświadczeni i certyfikowani administratorzy kompleksowo przeniosą całość usług. Przeniesienie wykonywane jest np. w środku nocy lub w weekend, żeby nie powodować utrudnień w pracy klientów.

ssl cert

Bezpłatne certyfikaty SSL

Każda domena podpięta na serwerach otrzymuje automatycznie bezpłatny certyfikat SSL marki Sectigo lub Let’s Encrypt. Dzięki certyfikatom, wszystkie strony internetowe i aplikacje hostowane na serwerach Smarthost będą mogły korzystać z bezpiecznego połączenia szyfrowanego.

backup 1

Codzienny backup

Każdego dnia w godzinach nocnych automatycznie, na każdym koncie hostingowym wykonują się kopie zapasowe. System regularnie tworzy kopie zapasowe i przechowuje je do 7 dni. Kopie zapasowe są składowane na osobnych macierzach off-site. Backup można wygodnie, samodzielnie przywracać.

cloud 1

Serwery w Polsce

Serwery Smarthost znajdują się w Polsce, co pozwala klientom na szybki dostęp do ich stron internetowych i poczty. Lokalizacja serwerów podłączonych do głównych węzłów internetu w Europie zapewnia stały i błyskawiczny dostęp do usług.

cpanel 1

Panel hostingowy

Do zarządzania kontem hostingowym oferowany jest cPanel – najlepszy panel hostingowy na świecie, który jest przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika narzędziem umożliwiającym łatwe i intuicyjne zarządzanie kontem na serwerach.

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Najszybszy hosting
ze znakomitym wsparciem

Najszybsze możliwe technologie: dyski NVMe, LiteSpeed, Redis, LScache, cPanel

O Partnerstwie

Smarthost dostarcza dla nas usługi hostingowe na najszybszych dyskach NVME oraz dostawę domen. Każdy projekt trzymamy na hostingach Smarthost, od prostych stron po najbardziej zaawansowane programy webowe, nie ma mowy o spadkach mocy. Długoletnie poszukiwanie najlepszego dostawcy hostingowego skłoniło nas do wyboru Smarthost, który spełnia nasze 100% zadwolenia. Oferujemy również wsparcie dla klientów Smarthost, pomagając starszym klientom Smarthost, aby strony ich klientów miały cały czas wsparcie profesjonalistów

Chcielibyśmy z Tobą współpracować

Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami dokonamy nawet z pozoru niemożliwych rzeczy. Przedstaw nam pomysł na projekt, a my pokierujemy go dalej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy projekt to dla nas osobne arcydzieło. Dla nas IT to nie tylko praca, ale także hobby – dlatego z przyjemnością podejmiemy się kolejnego zlecenia.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych...