Portfolio naszych sukcesów

Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek, zaprojektować nową stronę dla swoich klientów, czy zbudować technologię, która wzmocni Twój zespoły, jesteśmy tu, aby Ci pomóc i sprawić, aby Twoja witryna, Twoja wizytówka internetowa, odnosiły oczekiwany sukces.

Więcej o projektach zakończonych sukcesem

Projekty znajdujące się w portfolio naszej agencji są wyszukiwane w Google oraz Bing! Każdy oddany projekt posiada wstępną optymalizację i jest sprawdzany pod kątem poprawności przez specjalistę SEO, co gwarantuje jak najwyższą pozycję w rankingu wszystkich wyszukiwarek. Nasza polityka pracy polega na stałym dbaniu o wszystkich klientów, z którymi posiadamy stałą współpracę, co gwarantuje sukces ich marketingu internetowego.

Portfolio-Sellify

Sellify

To certyfikowana Agencja Allegro ADS Partner. Przygotowaliśmy dla nich stronę internetową oraz dedykowaną wtyczkę kalkulatora, umożliwiającą obliczanie zwrotu z inwestycji.
Portfolio-Vsprint

Vsprint

Agencja Marketplace -Z przyjemnością współpracowaliśmy z naszym klientem, zapewniając mu kompleksowe usługi w zakresie projektowania strony internetowej oraz designu.

Portfolio-Karolinanowak

Karolinanowak

Karoliną Nowak, dietetyczka. Zrealizowaliśmy dla niej kompleksowy projekt, obejmujący stworzenie profesjonalnej strony internetowej oraz unikalnego designu.

Portfolio-trinityfashion

Trinity Fashion

TriniTy Fashion to przodujący salon stacjonarny z odzieżą premium oraz internetowy dom mody oferujący najnowsze kolekcje światowych projektantów mody włoskiej.

Portfolio-Camminare

Camminare

Produkcja kaloszy z EVA tp specjalność firmy Camminare. W ich ofercie znajdą Państwo wiele modeli kaloszy.Tworza wyroby z pianki EVA nawet na indywidualne zamówienia klientów.

Portfolio-saprosystem

Sapro System

Przedstawiamy projekt z branży lakierniczej dla firmy SAPRO SYSTEM BARBIRATO GIANLUCA. Estetyczny design połączony z responsywnością umożliwia dotarcie do każdego klienta.

Portfolio-elipse-aviation

Ellipse Aviation

Ellipse Aviation to kanadyjska szkoła lotnicza założona w 2006 roku. Z przyjemność zaprojektowaliśmy od podstaw całą stronę internetową wraz z całym brandem.

Portfolio-Orto-Plus

Orto puls

Orto-puls oferuje kompleksową obsługę klientów w zakresie sprzedaży oraz wynajmu sprzętu medycznego, oraz rehabilitacyjnego, niezbędnego do poprawy komfortu życia.

Portfolio-Graingold

GrainGold

Firma GrainGold w swojej ofercie posiada bogatą różnorodność kolorów i wzorów mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Zaprojektowaliśmy dla nich logotyp oraz sklep internetowy.

Portfolio-Tobex

TOBEX

Firma TOBEX istnieje od 1989 roku. 25 lat doświadczenia w branży produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Obecnie ich wiodącym kierunkiem jest produkcja kół do wózków dziecięcych.

Portfolio-TsukiveGems

TsukiveGems

Stworzyliśmy dla nich sklep online na silniku WooCommerce, który zaprojektowaliśmy od podstaw zapewniając nowoczesny, przejrzysty design, intuicyjna obsługę strony

Portfolio-StrefaDealera

StrefaDealera

To portal ogłoszeniowy z branży motoryzacyjnej przeznaczony dla autoryzowanych dealerów. Klient kupuje samochód z pewnego źródła, a sam portal zwiększa swój prestiż!.

Nasz sukces możesz zweryfikować własnoręcznie

W przeciwieństwie do innych agencji, my gramy w otwarte karty i zawsze jesteśmy w stanie udowodnić jakość naszych usług. Dzielimy się też wiedzą z naszymi klientami i nie ukrywamy się za fałszywymi statystykami oraz wykresami. Dla nas transparentność to podstawa dobrej współpracy i to właśnie dzięki niej, nasi klienci darzą nas pełnią zaufania. Jeżeli chcesz zweryfikować nasz sukces własnoręcznie, możesz zrobić to w bardzo prosty sposób:

1. W Google Chrome otwórz tryb incognito

2. W karcie incognito wejdź na nasz projekt: www.konradkrauze.pl lub www.pixeltro.com

3. Z pomocą klawisza F12 wejdź w narzędzia Google i na górnej belce odnajdź „Lighthouse”

4. Przeskanuj naszą stronę i zobacz, że poniższe wyniki są prawdziwe i możliwe do osiągnięcia

Top-rank

Chcesz perfekcji? Oczekujesz sukcesów? Masz dość słuchania „znowu coś nie działa?” Właśnie nasza agencja marketingowa 360 konradkrauze.pl jest w stanie dać pełną gwarancję nieskazitelnej jakości. Oddaj się w nasze ręce, a my sprawimy, że bardzo szybko odniesiesz prawdziwy sukces w internecie.

Porozmawiajmy

Współpracujemy z klientami różnej wielkości, od marek korporacyjnych po finansowane startupy. Porozmawiajmy o Twoim projekcie i o tym, jak możemy pomóc w dostarczeniu wartości.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych...